مانیاستون

درباره خلاقیت

هنر معماری ایرانی

مانی استون به دنبال خلق هنر چشم‌نواز و حس آرامش در محل زندگی شما است

پیدایش مانی استون به سال ۱۳۹۳ برمی‌گردد که نیاز بازار داخل به تایل‌های دکوراتیو سبک مدرن زیاد شد و نمونه داخلی برای آن وجود نداشت. شرکت‌هایی که سنگ‌های مصنوعی تولید می‌کردند همه به تولید طرح‌های سنتی و طبیعی مانند انواع سنگ و آجر مشغول بودند و تایل طرح مدرن به تعداد محدود توسط شرکت‌های وارد کننده خارجی موجود بود که طبیعتا هزینه‌های بالایی داشتند. تیم مانی استون با تحقیق در مورد خط تولید مدرن و بهترین روش‌های ساخت و خرید فرمولاسیون ایتالیایی که از نامداران این صنعت هستند و با طراحی تایل‌های اختصاصی و خاص کار خود را درسال ۱۳۹۴ آغاز و تا به امروز با پشتوانه و پشتکار جوانان وطن تولید ۲۰ مدل مختلف را دارد که اکثرا طرح‌های اختصاصی و ثبت شده می‌باشند.


شیوه تولید مانی استون از تکنولوژی روز این صنعت بهره می‌برد که نتیجه آن محصولی با کیفیت و سطحی صاف و صیقلی است که بالاترین کیفیت سمنت تایل‌های دنیا را دارد.


با مانی استون می‌توانید تمامی احساس خوش زندگی و کار سرشار از موفقیت را به خود و اطرافیان خود انتقال دهید. آنچه که می‌کوشیم به شما بدهیم زیبایی و حس بهتر برای پیشرفت و موفقیت در محیطی زیبا و آرامش‌بخش است. تیم مهندسی و هنرمند مانی استون با پیشرفته‌ترین تکنیک‌های شیمی و فیزیک موفق به تولید محصولات بی‌نظیر برای پوشش دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان شده است که این امکان را به طراحان و معماران می‌دهد که تا بینهایت به خلاقیت بپردازند و کارهای بی بدیل خلق کنند.


محصولات مانی استون دارای ثبت طرح ملی سازمان مالکیت صنعتی ایران می‌باشند و هر گونه کپی و تولید با هر نوع متریال پیگرد قانونی دارد.